Majestic WoW Fórum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
KezdőlapLegutóbbi képekRegisztrációBelépés

 

 Delirium [Dejííí]

Go down 
2 posters
SzerzőÜzenet
Delirium

Delirium


Kor : 32

Tartózkodási hely : Somewhere beyond happiness and sadness

Hozzászólások száma : 149


Karakterlap
Faj: Bloodelf
Kaszt: Rogue
Szint: 007

Delirium [Dejííí] Empty
TémanyitásTárgy: Delirium [Dejííí]   Delirium [Dejííí] Icon_minitimeSzer. Jan. 06, 2010 8:40 pm

Ex-BP High, ex-Tauri, ex-(2oo8 novemberétől) Elders, alapvetően healer, de nagyon meguntam a priestet. Ünnepnapokon Nightmare fun (de az már tényleg ünnepnap...).
80as papom van FP-n.

Nőnemű, 18 múltam, már csak hétvégéken dohányzok, nem vagyok sem alkoholista sem egyéb szenvedélybeteg.
Dunaújvárosban élek, cserébe sokat ülök távolsági buszokon, egyéb tömegközlekedési eszközökön.
2o1o májusában érettségizek itt, marketing-kereskedelem szakon, utána remélhetőleg a helyi fősulira dobbantok média & kommunikáció szakra, ha felvesznek piercinges szájjal.

Van egy öcsikém, és egy hímnemű akitől néha csokit kapok. ^^
Egyéb dögeim: majd' félméteres csuklyáspatkány, angóra és perzsa macska, két házinyuszi. Van egy kaliforniai királysikim (lampropeltis getulus californiae), és sajna nemrég purcant meg az albínó gabona siklóm.

Hobbim a királysiki kézhezszoktatása amíg nem harap nagyot, mivel eléggé stresszes idegállapotú szisszencs...

Zeneileg elég "vegyes", hangulattól függően a death-black-industrial-tündér és egyéb metalok, illetve rock'n'roll, alkalmanként egy két punk műfajú szám jön szóba.

Asszem ennyi egy szuszra bőven sok Smile


A hozzászólást Delirium összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Szer. Jan. 20, 2010 11:12 pm-kor.
Vissza az elejére Go down
Shalith
Game Master
Shalith


Kor : 37

Hozzászólások száma : 447


Karakterlap
Faj: Human
Kaszt: Priest
Szint: 255

Delirium [Dejííí] Empty
TémanyitásTárgy: Re: Delirium [Dejííí]   Delirium [Dejííí] Icon_minitimeCsüt. Jan. 07, 2010 5:34 pm

Wow, egy igazi állatbarát ezek szerint Smile
Vissza az elejére Go down
http://www.google.hu
 
Delirium [Dejííí]
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Majestic WoW Fórum :: Majestic WoW Szerver :: Játékos háttér-
Ugrás: