Majestic WoW Fórum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
KezdőlapLegutóbbi képekRegisztrációBelépés

 

 Dieqo & Chaze

Go down 
2 posters
SzerzőÜzenet
Chaze




Kor : 32

Tartózkodási hely : Mezőzombor

Hozzászólások száma : 4


Karakterlap
Faj: Orc
Kaszt: Hunter
Szint:

Dieqo & Chaze Empty
TémanyitásTárgy: Dieqo & Chaze   Dieqo & Chaze Icon_minitimeHétf. Jan. 18, 2010 11:13 pm

Ne tévesszen meg senkit nem név lopás történt Dieqo volt Punk & Strong mellett egy harmadik karaktere az illetőnek Very Happy és közös megegyezés alapján mostmár én használom karakternévnek....
Magamról:
18 éves vagyok én is borsodi és mezőzombori vagyok mint a fentebb említett személy.
Voltam rengeteg szerveren már az idejét sem tudom mikor Bad Boys WoW, Fatal Killers (még a kezdetleges emulátorokkal) aztán volt 2009 pár hónap eredeti mostanában Tauri/Reborn.
Sokmindennel szeretek foglalkozni Photoshop, egy kis programozás és mivel infot tanulok ez jól is jön.
Érdekel még a warcraft szerver "készítése" Very Happy egyszer remélem sikerül megvalósítani a saját szerveremet ami sok egyedi elemmel lesz felruházva...de erről majd máshol egy másik fórumban Laughing
Vissza az elejére Go down
dieqo

dieqo


Kor : 30

Tartózkodási hely : Mezőzombor

Hozzászólások száma : 31


Dieqo & Chaze Empty
TémanyitásTárgy: Re: Dieqo & Chaze   Dieqo & Chaze Icon_minitimeKedd Jan. 19, 2010 8:12 pm

Közös meg egyezéssel mi Peti nem tudtam milyen nevet kitalálni dieqo lettem mondom oks:))
Vissza az elejére Go down
Chaze




Kor : 32

Tartózkodási hely : Mezőzombor

Hozzászólások száma : 4


Karakterlap
Faj: Orc
Kaszt: Hunter
Szint:

Dieqo & Chaze Empty
TémanyitásTárgy: Re: Dieqo & Chaze   Dieqo & Chaze Icon_minitimeKedd Jan. 19, 2010 8:16 pm

ellenkeztél? nem! akkormeg? amúgymegmár rég nemhasználod Very Happy meg vmeik reggel nem ezt mondad Very Happy
Vissza az elejére Go down
dieqo

dieqo


Kor : 30

Tartózkodási hely : Mezőzombor

Hozzászólások száma : 31


Dieqo & Chaze Empty
TémanyitásTárgy: Re: Dieqo & Chaze   Dieqo & Chaze Icon_minitimeKedd Jan. 19, 2010 8:24 pm

Reggel hol vagyok én még akkor képbe:) Nem nagyon izgat
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





Dieqo & Chaze Empty
TémanyitásTárgy: Re: Dieqo & Chaze   Dieqo & Chaze Icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 
Dieqo & Chaze
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Majestic WoW Fórum :: Majestic WoW Szerver :: Játékos háttér-
Ugrás: