Majestic WoW Fórum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
KezdőlapLegutóbbi képekRegisztrációBelépés

 

 Sydius

Go down 
SzerzőÜzenet
Sydius

Sydius


Kor : 32

Tartózkodási hely : Azeroth valamely részén

Hozzászólások száma : 16


Karakterlap
Faj: Dwarf
Kaszt: Hunter
Szint: 80 (Realm First Dwarf)

Sydius Empty
TémanyitásTárgy: Sydius   Sydius Icon_minitimeHétf. Feb. 01, 2010 5:41 pm

Üdv mindenkinek, engedjétek meg, hogy bemutatkozzam: a nevem Sydius.
Elég régóta wowozom, már a vanilla wowban is aktívan játszottam, de ezt inkább úgy említeném, hogy "már akkor is Azeroth földjét jártam, mikor még Outland csak az orkok emlékeiben és az emberek rémálmaiban szerepelt".
Nem tartom magam "hardcore" játékosnak: nem töltök naponta órákat azzal, hogy Azeroth népeinek szabadságára törő ellenségekkel harcoljak (=insták, csak szépen megfogalmazva), inkább felfedezek, tárgyakat gyártok, küldetéseket teljesítek és persze a gyengébb karaktereket segítem céljuk elérésben.

Wowos életem során sok helyen megfordultam: játszottam az "Unnamed WoW"-on, erősítettem a "Revolution" csapatát, míg végül kilyukadtam a "Tauri"-n. Ott jó ideig éltem, fő megtestesülésem, Sydius, a tauren druida a lvl70et is elérte. De valami hiányzott.

Pár napja hallottam először a Majestic-ről, és érdeklődve fogadtam. Pozitív dolgokat hallottam róla, annak pedig kifejezetten megörültem, mikor kiderült, hogy egy RP-szerverről van szó. Gondoltam, kipróbálom - hátha ez az, amit már régóta keresek.

Most hoztam létre az első karakteremet, Sydius. Ő is tauren, ő is druid, mint az elődje.
Más, általam gyakran használt nevek: Aurelius, Sayyadina

Remélem, jó lesz...
Vissza az elejére Go down
 
Sydius
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Majestic WoW Fórum :: Majestic WoW Szerver :: Játékos háttér-
Ugrás: