Majestic WoW Fórum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
KezdőlapLegutóbbi képekRegisztrációBelépés

 

 Corti

Go down 
2 posters
SzerzőÜzenet
zesh

zesh


Hozzászólások száma : 6


Corti Empty
TémanyitásTárgy: Corti   Corti Icon_minitimeKedd Feb. 02, 2010 3:31 pm

na hi:D:D

20 éves vok Vácon lakom (bp mellett) raktárosként dolgozom 3 müszakba^^

Wowomat elöször Elders wowon kezdtem ot 2-3 70es huztam a server meghalásáig kb (zesh,cortinho,corte) elders meghalása után Fairplaywowon folytattam te endőimet ahol 70es dudut csináltam még anno BC serveren.MIután uncsi let mentem MAjesticre azaz ide:D sajnálatos mód soxor indult ujra a server meg sok költözés volt az elején.ezeket meg elégelve elmentem vissza Fairplayre és most ott csinátlam 2 karit (corti 80hunter, unreal 80 lock) hát most ezvan. de ha fp szaraxik nincs kizárva hogy vissza vissza nézek a régi ismerősőkhöz na pumpa:)) jha és még valami:)) gyönyörű bnőmel 9hónapja vagyunk együtt és ami megfüszerezi a dolgot az az hogy itt majesticen ismertem meg:) tehát ebből a szempontból sokat köszönhetek:) (L)zsu(L) na by:)
Vissza az elejére Go down
Zsuzska

Zsuzska


Hozzászólások száma : 2


Karakterlap
Faj:
Kaszt:
Szint:

Corti Empty
TémanyitásTárgy: Re: Corti   Corti Icon_minitimeCsüt. Feb. 11, 2010 9:10 am

zesh írta:
na hi:D:D

20 éves vok Vácon lakom (bp mellett) raktárosként dolgozom 3 müszakba^^

Wowomat elöször Elders wowon kezdtem ot 2-3 70es huztam a server meghalásáig kb (zesh,cortinho,corte) elders meghalása után Fairplaywowon folytattam te endőimet ahol 70es dudut csináltam még anno BC serveren.MIután uncsi let mentem MAjesticre azaz ide:D sajnálatos mód soxor indult ujra a server meg sok költözés volt az elején.ezeket meg elégelve elmentem vissza Fairplayre és most ott csinátlam 2 karit (corti 80hunter, unreal 80 lock) hát most ezvan. de ha fp szaraxik nincs kizárva hogy vissza vissza nézek a régi ismerősőkhöz na pumpa:)) jha és még valami:)) gyönyörű bnőmel 9hónapja vagyunk együtt és ami megfüszerezi a dolgot az az hogy itt majesticen ismertem meg:) tehát ebből a szempontból sokat köszönhetek:) (L)zsu(L) na by:)


Embarassed
(L)
Vissza az elejére Go down
 
Corti
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Majestic WoW Fórum :: Majestic WoW Szerver :: Játékos háttér-
Ugrás: