Majestic WoW Fórum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
KezdőlapLegutóbbi képekRegisztrációBelépés

 

 Dante

Go down 
SzerzőÜzenet
D4NT3
Fő Admin
D4NT3


Hozzászólások száma : 236


Karakterlap
Faj: Bloodelf
Kaszt: Mage
Szint: 255

Dante Empty
TémanyitásTárgy: Dante   Dante Icon_minitimeCsüt. Feb. 11, 2010 9:16 pm

Név: Juhász Ádám
Kor: 22
Foglalkozás: Kereskedelmi üzletkötő /Informatikus/ Auto Elektronika Gyártás vezető/

Először az Elders WoW on találkoztam, a játékkal ami elsőre megtetszett nekem mindig az fontos egy játékban, hogy sokoldalú legyen igy soha nem áltak távol tőlem az RPG játékok. Először egy Hunter kasztot huztam fel majd idővel, mivel elsőnek pve majd pvp foglalkoztatott jobban, minden kasztból felhuztam egyet... Erős klán és jó társaság tagja voltam igy minden erőmmel azon voltam, hogy szinesítsem a szervert. Ahogy kezdet hanyatlásnak indulni besegítettem eventerként, de idő multán ez kevésnek bizonyult. Majd belekezdtem saját szerver fejlesztésébe, ami sztem elég jól halad... időközben persze nem hanyagoltam a wow eredetin játszottam ahol PVP foglalkoztatott és sok dijazású aréna mecsekken vettem részt igazán jó eredménnyel... és mostanság a Majestic szerver vezetgetem játszok rajta remélem még 1000 évig minumum :d
Vissza az elejére Go down
https://mworldwow.hungarianforum.net
 
Dante
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Majestic WoW Fórum :: Majestic WoW Szerver :: Játékos háttér-
Ugrás: