Majestic WoW Fórum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
KezdőlapLegutóbbi képekRegisztrációBelépés

 

 Phinix

Go down 
3 posters
SzerzőÜzenet
Phinix

Phinix


Tartózkodási hely : ... de csodás

Hozzászólások száma : 13


Phinix Empty
TémanyitásTárgy: Phinix   Phinix Icon_minitimeHétf. Márc. 08, 2010 8:13 pm

Üdvözlégy dicső lovagok és lovag -inák , avagy ki minek érzi magát Wink

Nemrég találkoztam szerveretekkel, és már karaktert is készítettem, majd pedig hamarost valami kis előtörit is rettyintek neki. Szimpatizálok a kezdeményezésetekkel, minden elismerésem az eddigiekhez, mert még csak hasonlót sem láttam eddig a WoW serverek történetében. Egyetlen kis Hendikep, hogy nagyon kevéske a játékosok száma, de ez szerintem senkit nem szabad, hogy elkeserítsen egy ilyen dicséretes kezdeményezésnél (hogy egy kis életet csempésszenek egy ilyen belül üres játékba)… Szal gratula, és csak így tovább.
Nos jómagam nem vagyok egy nagy WoW-os, bár játszottam már pár szerveren (többek közt Tauri, Nightmare, Freedom wow). Ellenben mint az asztali szerepjátékok nagy kedvelőjét és művelőjét, leginkább a Warcraft világa és teremtményei vonzanak, és így már szerintem érthető is hogy hogyan kerültem ide Wink. Talán ezen szerepjátékos elemek teljes hiánya miatt untam bele a többi szerverbe viszonylag hamar, és ezért max.-os karakterem pedig még sosem volt WoW-ban… most majd meglássuk összejön-e Smile . Ma indítottam egy jókiállású karaktert, csak azért vártam eddig, mert egyébiránt pont most hétvégén lettünk túl egy kellemes létszámmal megrendezett szerepjátékost találkozón – versenyen (M.A.G.U.S.), ahol aktívan segítettem a szervezésben, sőt mondhatni segítek már évek óta hasonló találkák, és táborok lebonyolításában. Ebből kifolyólag érdekel mindenféle szerepjáték, akár fantazy, akár akármi. Olvasás, könyvek, Novellaírás, MAGUS szabályainak baszlatása, kis küzdősport – harcművészet, egy csipetnyi természetszeretettel megbolondítva, nomeg a szokásos haverok – buli - fanta (a fanta természetesen általában mással helyettesítendő)… Talán így tudnám elsőre körbelőni jómagam, persze ez mind - mind csak a képzelet szüleménye, és bárminemű hasonlóság a valós tényekkel pusztán a véletlen műve Cool! Nick-jeim: Phinix, Asharu, ezeket karaktereimnek is szeressem adni, ezenkívül: Jael vagy Zacharus szokott még előfordulni, az itteni első karakterem pedig a Sarutobi nevet viseli.
Noh ennyi voltam első körben… Mindenkinek további jó játékot...

Jólét polgártársak!
Vissza az elejére Go down
Shalith
Game Master
Shalith


Kor : 37

Hozzászólások száma : 447


Karakterlap
Faj: Human
Kaszt: Priest
Szint: 255

Phinix Empty
TémanyitásTárgy: Re: Phinix   Phinix Icon_minitimeHétf. Márc. 08, 2010 9:25 pm

Üdv, és örülünk, hogy ide csábultál! Természetesen igyekszünk midnent megtenni, hogy a játékosszám csak is növekedjen!
Vissza az elejére Go down
http://www.google.hu
Vincent

Vincent


Hozzászólások száma : 5


Phinix Empty
TémanyitásTárgy: Re: Phinix   Phinix Icon_minitimeKedd Márc. 09, 2010 8:16 pm

Ti pesten szoktatok M.A.G.U.S.-t játszani? Ha igen, lehet csatlakozni? Pont egy jó csapatot keresek!
Vissza az elejére Go down
Phinix

Phinix


Tartózkodási hely : ... de csodás

Hozzászólások száma : 13


Phinix Empty
TémanyitásTárgy: Re: Phinix   Phinix Icon_minitimeSzer. Márc. 10, 2010 5:15 pm

Vincent írta:
Ti pesten szoktatok M.A.G.U.S.-t játszani? Ha igen, lehet csatlakozni? Pont egy jó csapatot keresek!

Ahoi!

Igen helyileg Pesten szoktunk játszogatni, ámbátor sajnos azt kell mondjam, hogy a csapat mint olyan az szó szoros értelmében nem létezik körünkben, és a rendszeresség is csak hellyel-közzel van meg Neutral . Lévén néha egyikünk mesél, néha a másik, konkrét játékos és csapatfelállás sincs,és sajnos van hogy hónapok telnek el egy-egy játékalkalom között. Az egyedüli ami rendszeres az a Találkozók-versenyek-táborok szervezése, ott pl. az utóbbi években én is mesélek, több ismerősömmel egyetemben. Szal egy-egy alkalmat talán összebeszélhetünk a közeljövőben amikor esetleg csatlakozol eme kaotikus kompániához Smile , de sajnos azt kell mondjam hogy ha rendszeres játékra vágysz, akkor másokat kell keresned scratch .

u.i: avagy esetleg szívesen megosztom majd a találkák-táborok időpontját és kiírásait véled, ha ez a része érdekel Wink

Jólét!
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





Phinix Empty
TémanyitásTárgy: Re: Phinix   Phinix Icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 
Phinix
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Majestic WoW Fórum :: Majestic WoW Szerver :: Játékos háttér-
Ugrás: