Majestic WoW Fórum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
KezdőlapLegutóbbi képekRegisztrációBelépés

 

 Kicsi gnóm allias TJ

Go down 
3 posters
SzerzőÜzenet
Anyodani

Anyodani


Kor : 30

Tartózkodási hely : Nagyvázsny

Hozzászólások száma : 85


Karakterlap
Faj: Gnome
Kaszt: Rogue
Szint: 80

Kicsi gnóm allias TJ Empty
TémanyitásTárgy: Kicsi gnóm allias TJ   Kicsi gnóm allias TJ Icon_minitimePént. Feb. 12, 2010 7:42 pm

Kor: perpill 16(és fél)
Név: Dani
Lakhely: Nagyvázsony (Veszprém megye)

3 éve tolom a wowot....Elders WoW-on kezdtem ---> itt tanultam meg igazán warrizni és elkezdtem a rugózást is....megszűnése után Majestic WoW-ra jöttem, de mivel egy időre ez is megszűnt ezért Gate of Inferno / Coldblade / WoD volt a főszeróm...

Gate of Infernon feltoltam egy warrit 80-ra ---> megszűnt....Coldblade instant lvl-es akciót csinált ---> bezárt....WoD még most is üzemel (tauri alszerója) 2 karim van ott maxon: 1 prot warri és egy blood DK

Most ismét eljöttem a Majesticre Razz és küzdök a 80-ért Very Happy (jelenleg lvl 73)

Legjobb arcok akikkel igazán jó volt a PvE / PvP és minden más (egyszóval a wow Very Happy)
- Argus (legjobb prot pala), Xtreme (legelső haver), Huato (legjobb retri pala, és legjobb haver az összes szerón), Yakumo (warri tanárom Razz)....akit nem említettem az nem azért van mert nem a haverom....csak ők 4-en a legrégebbi / legjobbak Smile

Röviden sztem ennyi!!!!!!!!!!!
cheers

By geek



"Az erő legyen veletek"
Vissza az elejére Go down
Delirium

Delirium


Kor : 32

Tartózkodási hely : Somewhere beyond happiness and sadness

Hozzászólások száma : 149


Karakterlap
Faj: Bloodelf
Kaszt: Rogue
Szint: 007

Kicsi gnóm allias TJ Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kicsi gnóm allias TJ   Kicsi gnóm allias TJ Icon_minitimeVas. Feb. 14, 2010 6:22 pm

Kicsi gnóm, Ámen! ^,..,^
Vissza az elejére Go down
Anyodani

Anyodani


Kor : 30

Tartózkodási hely : Nagyvázsny

Hozzászólások száma : 85


Karakterlap
Faj: Gnome
Kaszt: Rogue
Szint: 80

Kicsi gnóm allias TJ Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kicsi gnóm allias TJ   Kicsi gnóm allias TJ Icon_minitimeVas. Feb. 14, 2010 8:23 pm

Ámen Very Happy


lol!
Vissza az elejére Go down
dieqo

dieqo


Kor : 30

Tartózkodási hely : Mezőzombor

Hozzászólások száma : 31


Kicsi gnóm allias TJ Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kicsi gnóm allias TJ   Kicsi gnóm allias TJ Icon_minitimeHétf. Feb. 15, 2010 9:43 pm

Tj hol vagyok én aki mindig Mind Controlar felhealolt ( Gurubashi arenaban) Smile) cheers santa rendeer study geek cherry albino
Gondolom rám ez vonatkozik: akit nem említettem az nem azért van mert nem a haverom....csak ők 4-en a legrégebbi / legjobbak Smile
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





Kicsi gnóm allias TJ Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kicsi gnóm allias TJ   Kicsi gnóm allias TJ Icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 
Kicsi gnóm allias TJ
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Majestic WoW Fórum :: Majestic WoW Szerver :: Játékos háttér-
Ugrás: