Majestic WoW Fórum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
KezdőlapLegutóbbi képekRegisztrációBelépés

 

 Painy a nőce

Go down 
3 posters
SzerzőÜzenet
zutyi

zutyi


Tartózkodási hely : Szeged

Hozzászólások száma : 7


Karakterlap
Faj:
Kaszt:
Szint:

Painy a nőce Empty
TémanyitásTárgy: Painy a nőce   Painy a nőce Icon_minitimeSzer. Márc. 17, 2010 11:44 am

Üdv mindenkinek!

Először is annyit, hogy mindig nő a karakterem, mivel őt látom állandóan, legyen öröm a szemnek. Smile

Régóta játszom WoW-ot, de de nem vagyok mégsem 1 tökéletes, minden téren szakértő veterán, mivel még mindig tud ez a játék számomra újdonságot mutatni (szerintem 3 év múlva is ugyanez lesz a helyzet).
Voltam már mindenféle fajjal, játszott idő szerint, csökkenő sorrendben: sámán, paplovag, tolvaj(zsivány), mágus, pap, vadász, boszorkánymester, harcos, halállovag. Olyan még nem volt, hogy valamelyik ne tetszett volna.
Próbáltam más mmo-nak nevezett világokat is, több-kevesebb sikerrel, de egyik sem volt elég ahhoz, hogy tartósan (legalább fél évig) le tudjon kötni.

Miért vagyok itt?
Mert jelenleg nem tudok elképzelni jobb helyet.

RP! - Nem értekhozzá még, azaz tuti kezdő vagyok, szóval ne tőlem kérjetek tanácsot.
PvP! - Nem kedvelem, nem az én műfajom (próbáltam, ment is rendesen, de mégse...)
PvE! - Tetszik, főleg a csapatépítő hatásai (ezt majd 1x bővebben kifejtem).


folyt köv.
Vissza az elejére Go down
Shalith
Game Master
Shalith


Kor : 37

Hozzászólások száma : 447


Karakterlap
Faj: Human
Kaszt: Priest
Szint: 255

Painy a nőce Empty
TémanyitásTárgy: Re: Painy a nőce   Painy a nőce Icon_minitimeSzer. Márc. 17, 2010 10:40 pm

Üdv a szerón! Reméljük jól fogod érezni magad, és talán még az szerepjátékhoz is kedvet kapsz! Persze nem kötelező, de érdemes kipróbálni! Addig is jó játékot Wink
Vissza az elejére Go down
http://www.google.hu
Synchro




Hozzászólások száma : 7


Painy a nőce Empty
TémanyitásTárgy: Re: Painy a nőce   Painy a nőce Icon_minitimeCsüt. Márc. 18, 2010 3:16 pm

ááá nem pvp fan akkor egyeüdl vok vele a szerón XD
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





Painy a nőce Empty
TémanyitásTárgy: Re: Painy a nőce   Painy a nőce Icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 
Painy a nőce
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Majestic WoW Fórum :: Majestic WoW Szerver :: Játékos háttér-
Ugrás: